Zdjęcia do dokumentów online - photodok.pl

Zdjęcia do dowodu osobistego wykonane z telefonu

Jeśli szukacie luźnych dni w swoim grafiku tylko po to by wybrać się do studia fotograficznego z uwagi na kończący się termin dowodu osobistego czy też prawa jazdy, powiemy Wam że nie musicie! Istnieje możliwość by zrobić zdjęcie dzięki aplikacji naszego autorstwa, bez różnicy czy to pasujące do wymogów urzędowych zdjęcia dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu czy legitymacji! Przy pomocy aplikacji FOTOdok.pl zrobicie zdjęcie do oficjalnego dokumentu z własnego telefonu. Wydanie dowodu osobistego jeszcze nie było tak wygodne, gdy możesz przygotować paszportowych czy do innych dokumentów wykonasz we własnym domu tylko przy pomocy aplikacji naszego autorstwa!

Zdjęcia do prawa jazdy bez wychodzenia z domu!

Wraz z rozwojem wielu rozwiązań typu aplikacji, nie udało nam się znaleźć rozwiązania które nie wymaga od użytkownika niczego ponad zrobienie i wysłanie zdjęcia na serwer. Dzięki wielu tego typu aplikacji zrobisz zdjęcia do dokumentu, dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy, jednak w tych które znaleźliśmy, należy przygotować zdjęcie jeszcze w aplikacji tak aby te zachowało odpowiednie proporcje, aby rozmiar zdjęcia dowodu czy innego dokumentu było prawidłowe, należy przygotować zdjęcia samodzielnie, jeszcze przed wysłaniem zdjęć online. O ile aplikacje podpowiadają, sugerują i posiadają wiele dodatkowych ekranów, aby wykonać zdjęcie do legitymacji czy zdjęcia biometryczne do dokumentów typu paszport, prawo jazdy czy dowód osobisty, trzeba nieźle się namęczyć. Podczas wielu testów, w wielu przypadkach nasze zdjęcia były zwyczajnie odrzucane. Stąd właśnie pomysł na naszą aplikację która jest udostępniona w ramach testów!

Bezpieczeństwo danych osobowych i Twoich pieniędzy!

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, najpopularniejsze aplikacje mają kilka wad! Rozbudowany edytor zdjęć online to najczęstszy problem przez który osoby rezygnują z wykonania tego typu zdjęć online. Jeśli chcesz uzyskać zdjęcie, aby otrzymać odpowiedni rozmiar zdjęcia, należy kadrować je, poprawiać i edytować wiele składowych w samej aplikacji. Aby uzyskać zdjęcie w lepszej jakości, należy niejednokrotnie szukać rozwiązań innych niż wbudowany aparat w telefonie. W przypadku naszej aplikacji, aby uzyskać zdjęcie dokumentu typu dowód osobisty online, należy jedynie pobrać aplikację i ją zainstalować. Następnie po założeniu konta, wykonać zdjęcie i przesłać je na serwer za pomocą jednego kliknięcia! Dzięki naszej aplikacji możesz mieć dowód osobisty już dzięki raptem dziesięciu kliknięciom w aplikacji! Nie wymagamy danych osobowych, aby uzyskać zdjęcie nie musisz nam podawać numeru swojej karty kredytowej czy kodu bezpieczeństwa! Chcesz uzyskać zdjęcie? Jeśli chcesz uzyskać zdjęcie do dokumentu, podajesz nam kompletne minimum! Nawet nie potrzebujemy Twojego codziennego numeru telefonu czy maila! Możesz wybrać paczkomat jako forma odbioru, dzięki czemu minimalizujemy niezbędne informacje potrzebne do realizacji zamówienia!

Więcej o realizacji:

Sztuczna inteligencja w procesie tworzenia zdjęć paszportowych w domu!

Kolejny powód dla którego warto wybrać naszą aplikację to prostota i przerzucenie wszystkich funkcji na autorskie oprogramowanie oraz sztuczną inteligencję której używamy między innymi w procesie odpowiedzialnym za przygotowanie zdjęcia dokumentu do wydruku. Przede wszystkim, mając świadomość tego że jakość zdjęć wykonanych aparatami telefonicznymi może pozostawiać wiele do życzenia, nasze oprogramowanie przy współpracy z różnymi rozwiązaniami opartymi o sztuczną inteligencję pozwalają na to by aplikacja miała wiele możliwości automatycznych. Dzięki temu aplikacja:

  • Zmienia rozmiar zdjęcia

  • Przygotowuje plik gotowy do drukowania zdjęć

  • Pomija zbędne funkcje kreatora zdjęć

  • Minimalizuje czas realizacji projektu

  • Samodzielnie usuwa tło zdjęcia

  • Samodzielnie kadruje na serwerze plik do wymagań odpowiednich na konkretny rodzaj zdjęcia

  • Daje wiele innych możliwości dla osoby odpowiedzialnej za wysyłkę gotowego produktu.

Jak zrobić zdjęcie - proces wykonania zdjęcia przy pomocy aplikacji

Podczas wykonywania zdjęcia do dowodu osobistego, pamiętaj aby zapoznać się z najczęstszymi pytaniami i odpowiedziami. Dowiesz się z nich między innymi o czasie realizacji zdjęć, o kwocie do uiszczenia w celu wykonania zlecenia czy o tym kto i jak zarządza Twoimi przesłanymi danymi (wraz ze zdjęciem) w celu zrobienia zdjęcia oraz wykonania pełnego procesu zamówienia.

Po założeniu konta (co zajmuje raptem kilkadziesiąt sekund), wystarczy przejść do zakładki odpowiedzialnej za wykonanie fotografii. Jednym kliknięciem wykonać zdjęcie a następnie drugim zatwierdzić fotografię. Bez przycinania zdjęć, bez kadrowania zdjęć, bez poprawiania czegokolwiek. Postaraj się jedynie o w miarę równomierne oświetlenie twarzy (sugerujemy naturalne światło okienne), prześlij zdjęcie a następnie opłać je w aplikacji. Po dokonaniu płatności, pojawi się możliwość wyboru sposobu dostawy:

  • paczkomaty InPost

  • list polecony za potwierdzeniem odbioru (Poczta Polska)

Wybieramy sposób dostawy, w ten sposób wyświetli się nam stosowny formularz umożliwiający szczegóły dostawy. Cała reszta leży już po stronie serwera, dodatkowego oprogramowania które pozwala zrobić zdjęcia w jak najprzyjemniejszy sposób dla użytkownika.

Passport photo | ID photo online | Wysyłamy zdjęcia na adres lub paczkomat a zapłacisz tradycyjnie!

Popularne aplikacje do zdjęć dokumentów zrobionych telefonem umożliwiają płatności typowe dla obcych rynków. Choćby w Wielkiej Brytanii gdzie poza PayPal-em, najpopularniejszą metodą płatności jest tradycyjne podawanie numeru karty i numeru bezpieczeństwa - u nas wiele osób w takiej sytuacji wycofuje się z realizacji tego typu zakupu. Nie ma się czemu dziwić, gdy notorycznie słyszy się o wyciekach danych, kradzieżach oszczędności itd. Samo zapalenie się w tym przypadku czerwonej lampki sugeruje o ostrożności której jak to mawiają - nigdy za wiele!

Właśnie dlatego w naszej aplikacji, użytkownicy otrzymują możliwość płatności bezpośrednio ze strony swojego banku. W kilka sekund otrzymują powiadomienie o dokonanej transakcji, zmianie statusu ale co najważniejsze, samo zlecenie mogą opłacić też bardzo popularną opcją płatności kodem BLIK! Na zakończenie, co najważniejsze, firma zarejestrowana w Polsce, z oficjalnym adresem oraz numerem telefonu do kontaktu aktualnym od blisko 15 lat!

Kilka słów na zakończenie!

Przygotowany do druku plik ze zdjęciem ma bardzo duży wymiar który pozwala na ewentualne dopracowanie jakości, pozbawienie fotografii zbędnych cieni na twarzy itp. Dzięki temu gotowy wydruk ze zdjęciem ma wygląd jakby zostało wykonane profesjonalnym aparatem fotograficznym w studiu! Zrób zdjęcie smartfonem już dziś i nie marnuj czasu na kolejki w studiu fotograficznym! Zdjęcia zrobione poprzez naszą aplikację przechodzą nie tylko automatyczne procesy przez oprogramowanie które usunie tło czy poprawi jego jakość ale także opiekę profesjonalnego retuszera który zadba by fotografie nie odbiegały jakością od tych zdjęć wykonanych w profesjonalnym studiu foto!

Gdzie znaleźć naszą aplikację do zdjęć dla dokumentów online?

Aktualnie została ona udostępniona jedynie na system android w urządzeniach typu telefon oraz tablet. Docelowo mamy plan rozwoju zarówno na iOS jak i przeglądarkową aplikację która zaczęła być realizowana przy pomocy JavaScript a precyzyjniej rzecz ujmując za pomocą frameworka ReactJS.

Pobierz aplikację: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smser


Autopromocja
Nasi klienci

O naszych usługach?

To tylko przykładowe z licznych, zadowolonych komentarzy!

Szczerze polecam firmę RATAQ. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Bezproblemowy i szybki kontakt. Pan Mateusz trzymał rękę na pulsie od początku...

Daniela Szymańska
e-byliny.pl

Wspaniała współpraca, profesjonalizm i cierpliwość do klienta. Stowarzyszenie DoberMania jak i ja osobiście polecam...

Anna Przybyła
Dobermania.pl

Polecam pełna profeska. Mega szacun za cierpliwość do klienta. Strona stworzona w bardzo szybkim czasie no i cena zadowalająca...

Michał Czuczak
auto-hol.org

Doskonały kontakt, ogromny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego tematu. Zasady współpracy jasne i przejrzyste. Szczerze polecam !

Dariusz Ziarko
grainbud.pl

Super podejście do klienta, bardzo profesjonalna obsługa, dużo innowacyjnych rozwiązań, projekt spójny z profilem firmy. W 100% polecam RATAQ!

Piotr Skowroński
woofpouf.pl

Rewelacyjny kontakt i pełen profesjonalizm- sklep śmiga aż miło- wszystko od A do Z. Polecam.

Tomasz Węgrzynowski
oilshop.pl

Pozytywny czas reakcji, jakość oprogramowania, profesjonalizm.

Michał Santorski
controldog.pl
Porozmawiajmy!

Jeśli masz pytania,
napisz do nas!.