Miniopark.pl

Czy strona internetowa może służyć za zdalny terminal płatniczy? Oczywiście że tak! Rynek ecommerce, płatności online oraz rozbudowany system płatności jaki można stworzyć jest ogromny. System płatności online który zbudowaliśmy dla naszego klienta ma za zadanie przyjmowania płatności właśnie poprzez projekt w formie strony internetowej. Płatności bezgotówkowe, karta płatnicza jako środek transakcji czy metody płatności pozwalająca na świadczenie usług oraz przyjmowanie za nie płatności bez fizycznego kontaktu z klientem. Nie inaczej było w tym przypadku! Klient który otworzył płatny parking dla samochodów osobowych, potrzebował aplikacji która pozwoli mu za ten parking zdalnie przyjmować opłaty. Jest to wygodny sposób na przyjmowanie płatności online bezgotówkowo, bez użycia karty, za pomocą smartfonu i zainstalowanej na nim przeglądarki internetowej.

Implementacja płatności internetowych na stronie internetowej

Wstępny pomysł wykonania aplikacji mobilnej był niczym kombajn do koszenia przydomowego trawnika. Stąd zasugerowaliśmy wykonanie jednak projektu na wzór strony internetowej typu e-commerce, która pozwoli na bezproblemowe przyjmowanie płatności mobilnych.

Więcej o realizacji:

Aplikacja webowa została wyposażona w:

  • Udostępnienie form płatności za pośrednictwem wszystkich banków działających na terenie RP
  • Błyskawiczny system mailingowy mający na celu generowanie informacji w sprawie wykupienia miejsca postojowego oraz jego opłacenia.
  • System generowania płatności w oparciu o kalkulację godzin postoju.
  • Podstrony informacyjne które mają na celu możliwość prezentacji treści takich jak treść regulaminu czy polityki prywatności.
  • Najnowsza wersja reCaptcha od Google (v3)

Docelowo system przygotowany jest do automatycznego odczytywania numeru rejestracyjnego pojazdu, co pozwoli na weryfikację czasu przyjazdu oraz wyjazdu z parkingu. Dodatkowo dzięki temu istnieje możliwość automatycznego, zdalnego otwarcia szlabanu po odczytaniu tablic rejestracyjnych.

Autopromocja
Nasi klienci

O naszych usługach?

To tylko przykładowe z licznych, zadowolonych komentarzy!

Szczerze polecam firmę RATAQ. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Bezproblemowy i szybki kontakt. Pan Mateusz trzymał rękę na pulsie od początku...

Daniela Szymańska
e-byliny.pl

Wspaniała współpraca, profesjonalizm i cierpliwość do klienta. Stowarzyszenie DoberMania jak i ja osobiście polecam...

Anna Przybyła
Dobermania.pl

Polecam pełna profeska. Mega szacun za cierpliwość do klienta. Strona stworzona w bardzo szybkim czasie no i cena zadowalająca...

Michał Czuczak
auto-hol.org

Doskonały kontakt, ogromny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego tematu. Zasady współpracy jasne i przejrzyste. Szczerze polecam !

Dariusz Ziarko
grainbud.pl

Super podejście do klienta, bardzo profesjonalna obsługa, dużo innowacyjnych rozwiązań, projekt spójny z profilem firmy. W 100% polecam RATAQ!

Piotr Skowroński
woofpouf.pl

Rewelacyjny kontakt i pełen profesjonalizm- sklep śmiga aż miło- wszystko od A do Z. Polecam.

Tomasz Węgrzynowski
oilshop.pl

Pozytywny czas reakcji, jakość oprogramowania, profesjonalizm.

Michał Santorski
controldog.pl
Porozmawiajmy!

Jeśli masz pytania,
napisz do nas!.