EUORI.PL

Do grona naszych klientów dołącza kolejna firma jaką jest EUORI z siedzibą w Hongkongu oraz Warszawie. Firma ta zajmuje się szeroko pojętym importem towarów z Chin, weryfikacją potencjalnych kontrahentów oraz wyszukiwanie tych wartościowych. Nie od dziś wiadomo że ogromną część produktów znajdujących się na polskim rynku obejmują właśnie towary importowane z Chin. Nasz klient zajmuje się wsparciem w procesie inspekcji, doradztwa i weryfikacji, wyszukiwaniu czy weryfikacji potencjalnych kontrahentów. Podczas realizacji projektu, powierzono nam aby sam zarys strony pozostał niezmienny, z uwagi na już wykonaną identyfikację wizualną firmy.

Więcej o realizacji:

Strona internetowa dla firmy EUORI

Realizacja projektu polegała na wykonaniu autorskiego systemu CMS do którego zaimplementowany zostanie wygląd strony z dotychczasowej identyfikacji wizualnej. Dzięki temu klienci odwiedzający stronę, pomimo niewielu modyfikacji wyglądu, w dalszym ciągu rozpoznawali tę konkretną firmę którą już znali. System otrzymał autorskie rozwiązanie do wykonywania tłumaczeń treści, dzięki czemu docelowo można tłumaczyć stronę w nieograniczoną ilość języków obcych. Aktualnie został wyposażony w dwa języki, tj. podstawowy j. polski oraz uniwersalny j. angielski. Dodatkowo stworzony został autorski skrypt do generowania galerii typu lightbox dla materiałów wideo zamieszczanych na kanale w serwisie streamingowym youtube. Zoptymalizowany silnik generujący automatycznie wiele tagów, atrybutów oraz elementów do wsparcia pozycjonowania to jeden z dodatków w jakie oprogramowany został projekt.

Autopromocja
Nasi klienci

O naszych usługach?

To tylko przykładowe z licznych, zadowolonych komentarzy!

Szczerze polecam firmę RATAQ. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Bezproblemowy i szybki kontakt. Pan Mateusz trzymał rękę na pulsie od początku...

Daniela Szymańska
e-byliny.pl

Wspaniała współpraca, profesjonalizm i cierpliwość do klienta. Stowarzyszenie DoberMania jak i ja osobiście polecam...

Anna Przybyła
Dobermania.pl

Polecam pełna profeska. Mega szacun za cierpliwość do klienta. Strona stworzona w bardzo szybkim czasie no i cena zadowalająca...

Michał Czuczak
auto-hol.org

Doskonały kontakt, ogromny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego tematu. Zasady współpracy jasne i przejrzyste. Szczerze polecam !

Dariusz Ziarko
grainbud.pl

Super podejście do klienta, bardzo profesjonalna obsługa, dużo innowacyjnych rozwiązań, projekt spójny z profilem firmy. W 100% polecam RATAQ!

Piotr Skowroński
woofpouf.pl

Rewelacyjny kontakt i pełen profesjonalizm- sklep śmiga aż miło- wszystko od A do Z. Polecam.

Tomasz Węgrzynowski
oilshop.pl

Pozytywny czas reakcji, jakość oprogramowania, profesjonalizm.

Michał Santorski
controldog.pl
Porozmawiajmy!

Jeśli masz pytania,
napisz do nas!.