OSP-SWIERZAWA.PL

Jednym z kolejnych projektów, jakie zrealizowaliśmy, to strona internetowa OSP Świerzawa. Sam projekt miał na celu wsparcie strażaków z zakresu informowania opinii publicznej o tym jakie działania ratowniczo-gaśnicze podejmują każdego dnia. 

Sam projekt posiada także możliwość prowadzenia dokumentacji elektronicznej z wyjazdów, w jakich brały udział zastępy tej jednostki. Dzięki kategoryzowaniu zdarzeń, w czasie rzeczywistym jest aktualizowana statystyka dotycząca rodzaju działań, które podejmują ratownicy czy np. kalkulacji ekwiwalentu dla każdego z nich poprzez podanie zakresu czasu, jaki nas interesuje.

Sam panel administracyjny daje możliwość generowania modułu sprawdzającego wiedzę, który z kolei od strony użytkownika pozwala na wykonanie etapu zapytań. Funkcja ta ma na celu umożliwienie zdobycia wiedzy z różnego zakresu (aktualnie pierwsza pomoc oraz ogólny zakres wiedzy ratowniczej). System po zakończeniu sprawdzania poziomu swojej wiedzy generuje informacje w związku z oceną wiedzy, która z kolei wysyłana jest na wskazany adres e-mail. Dzięki temu osoba sprawdzająca wspomniany poziom swojej wiedzy jest w stanie zweryfikować, na które pytanie udało się jej odpowiedzieć prawidłowo a na które nie.

Więcej o realizacji:

Projekt daje także szereg innych możliwości jak alarmowe wysyłanie SMS-ów do wskazanych ratowników, w przypadku awarii wewnętrznych systemów alarmowania. Istnieje także możliwość prowadzenia wewnętrznej dokumentacji naczelnika, pozwalającej na monitorowanie aktualności badań lekarskich wśród ratowników danej jednostki. W takim przypadku, przy zbliżającym się terminie ponownych badań, automatycznie informowany jest osoba odpowiedzialnego za aktualne badania lekarskie i ratownicy, których powiadomienie dotyczy.

Jeśli Twoja jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej poszukuje wykonawcy strony internetowej, to zdecydowanie dobrze trafiłeś. Zarówno portal jednostki osp, jak i mała strona internetowa OSP, do której należysz, może pojawić się w sieci już w ciągu kilku dni! Pomożemy w doborze wszystkich jej elementów, w taki sposób, aby pełniła swoją funkcję w myśl Twoich wymagań!

Tymczasem zapraszamy do odwiedzenia strony naszego projektu:

Strona internetowa dla OSP — OSP Świerzawa


Autopromocja
Nasi klienci

O naszych usługach?

To tylko przykładowe z licznych, zadowolonych komentarzy!

Szczerze polecam firmę RATAQ. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Bezproblemowy i szybki kontakt. Pan Mateusz trzymał rękę na pulsie od początku...

Daniela Szymańska
e-byliny.pl

Wspaniała współpraca, profesjonalizm i cierpliwość do klienta. Stowarzyszenie DoberMania jak i ja osobiście polecam...

Anna Przybyła
Dobermania.pl

Polecam pełna profeska. Mega szacun za cierpliwość do klienta. Strona stworzona w bardzo szybkim czasie no i cena zadowalająca...

Michał Czuczak
auto-hol.org

Doskonały kontakt, ogromny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego tematu. Zasady współpracy jasne i przejrzyste. Szczerze polecam !

Dariusz Ziarko
grainbud.pl

Super podejście do klienta, bardzo profesjonalna obsługa, dużo innowacyjnych rozwiązań, projekt spójny z profilem firmy. W 100% polecam RATAQ!

Piotr Skowroński
woofpouf.pl

Rewelacyjny kontakt i pełen profesjonalizm- sklep śmiga aż miło- wszystko od A do Z. Polecam.

Tomasz Węgrzynowski
oilshop.pl

Pozytywny czas reakcji, jakość oprogramowania, profesjonalizm.

Michał Santorski
controldog.pl
Porozmawiajmy!

Jeśli masz pytania,
napisz do nas!.